Novinky

Okresní kolo v PS

15.05.2022 22:16

Dokumenty pro zabezpečení postupových kol v PS

 

Vzorové_OZ_II_kolo_2022.doc (100,5 kB)
Vzorové_OZ_okrsek 2022.doc (94 kB)
Přihláška PS-2022.doc (39 kB)

 

 

Soutěž 2022

08.05.2022 21:30

Šumice MH 2022

29.04.2022 07:47

OZ soutěží

13.04.2022 15:27

 

S lítostí oznamujeme, že jsme museli nedělní soutěž z technických důvodů 

Z R U Š I T

Plánujeme ji uspořádat v náhradním termínu.

 Děkujeme za pochopení

                                                                    SDH Kunovice

Odkaz na přihlášení hra Plamen:

forms.gle/LBfQT8zj2xiai4e67

Odkaz na přihlášení dorost:

forms.gle/V5mShb3FReFcYkvJA

Informace OORP

Výsledky POODM 2020 a pokyny 2021

03.03.2021 14:43

 

Pokyny a tabulky pro rok 2021 jsou v sekci  OOR prevence

 

Výsledky okresního a krajského kola POOD 2020:

POOD 2020_okres.pdf (105,7 kB)
POOD 2020_kraj.pdf (104 kB)

 

Novinky

Okresní kolo v PS

15.05.2022 22:16
Dokumenty pro zabezpečení postupových kol v PS   Vzorové_OZ_II_kolo_2022.doc (100,5 kB) Vzorové_OZ_okrsek 2022.doc (94 kB) Přihláška PS-2022.doc (39 kB)    

Soutěž 2022

08.05.2022 21:30

Šumice MH 2022

29.04.2022 07:47

OZ soutěží

13.04.2022 15:27
  S lítostí oznamujeme, že jsme museli nedělní soutěž z technických důvodů  Z R U Š I T Plánujeme ji uspořádat v náhradním termínu.  Děkujeme za pochopení                                    ...

Uzlovací soutěž Traplice

09.02.2022 20:53
Celá pozvánka ke stažení: Uzlovacka_2022_-_pozvanka.pdf (967,7 kB)

Odborky 2022

08.02.2022 22:05

Setkani VC OSH UH

13.11.2021 19:44

Pozvánka

24.09.2021 13:08

Výsledky soutěže

24.09.2021 13:06
O pohár ředitele HZS 2021 Starší.pdf (183,1 kB) O_pohár_ředitele_HZS_2021_Mladší.pdf (180,5 kB)  

Prapor

16.09.2021 11:21
1 | 2 | 3 | 4 >>

Kalendář akcí 2022

22.05.2021 00:00

akt. 11.4.2022

Únor

19.2. So 9:00

Traplice Uzlovačka

Březen

19.3. So 9:00

Staré Město Odborky MH

Duben

23.4. So 13:00

Ostrožská Lhota VC MH + 100m

24.4. Ne              ZRUŠENO

Kunovice VC OSH

30.4. So 13:00

Šumice VC MH + dvojboj

Květen

7.5. So 10:00

Bojkovice VC MH

7.5. So 14:00

Bojkovice VC OSH

14.5. So 8:00

Okresní kolo hry Plamen

20.5. Pá 15:00

Okresní kolo Dorostu

21.5. So 13:00

Míkovice VC MH + dvojboj

22.5. Ne 14:00

Jarošov VC OSH

28.5. So 14:00 ZRUŠENO

Košíky VC MH

29.5. Ne 8:00

Soustředění OSH UH

Červen

4.6. So 13:00

Nezdenice VC MH

5.6. Ne

Okresní kolo v PS + VC OSH

11.6. So

Krajské kolo hry Plamen

12.6. Ne

Krajské kolo Dorostu

18.6. So 13:00

Salaš VC MH

19.6. Ne 13:00

Uh. Hradiště VC MH

26.6. Ne 14:00

Tučapy VC OSH

Červenec

2.7. So 15:00

Salaš VC OSH

3.7. Ne 15:00

Částkov VC OSH

10.7. Ne 15:00

Mistřice VC OSH

16.7. So 15:00

Vésky VC OSH

16.7. So

Salaš TFA

23.7. So 15:00

Kněžpole VC OSH

 

Srpen

13.8. So 14:00

Staré Město VC OSH + Dor

27.8. So 14:00

Hradčovice VC OSH

Září

2.9. Pá 20:00

Záhorovice noční MH

??????

Pochod Slováckým krajem

17.9. So 10:00

Pohár ředitele HZS ZLK

18.9. Ne

O zlatý pohár hejtmana ZLK

Říjen

1.10. So 8:00

Šumice- Kemp CTIF

8.10. So 8:00

Šumice- ZPV

Listopad

5-6.11.

Školení vedoucích MH