Novinky

Ples

26.01.2023 20:17

Porada VC PS 2023

20.11.2022 21:15

Přihláška soutěže do kalendáře VC

přihláška soutěže do kalendáře soutěží-2023.doc (35,5 kB)

Informace OORM

Informace OORP

Výsledky POODM 2020 a pokyny 2021

03.03.2021 14:43

 

Pokyny a tabulky pro rok 2021 jsou v sekci  OOR prevence

 

Výsledky okresního a krajského kola POOD 2020:

POOD 2020_okres.pdf (105,7 kB)
POOD 2020_kraj.pdf (104 kB)

 

Novinky

OZ starosta

25.05.2022 12:18

Okresní kolo v PS

15.05.2022 22:16
Dokumenty pro zabezpečení postupových kol v PS   Vzorové_OZ_II_kolo_2022.doc (100,5 kB) Vzorové_OZ_okrsek 2022.doc (94 kB) Přihláška PS-2022.doc (39 kB)    

Šumice MH 2022

29.04.2022 07:47

OZ soutěží

13.04.2022 15:27
  S lítostí oznamujeme, že jsme museli nedělní soutěž z technických důvodů  Z R U Š I T Plánujeme ji uspořádat v náhradním termínu.  Děkujeme za pochopení                                    ...

Uzlovací soutěž Traplice

09.02.2022 20:53
Celá pozvánka ke stažení: Uzlovacka_2022_-_pozvanka.pdf (967,7 kB)

Odborky 2022

08.02.2022 22:05

Setkani VC OSH UH

13.11.2021 19:44

Pozvánka

24.09.2021 13:08

Výsledky soutěže

24.09.2021 13:06
O pohár ředitele HZS 2021 Starší.pdf (183,1 kB) O_pohár_ředitele_HZS_2021_Mladší.pdf (180,5 kB)  

Prapor

16.09.2021 11:21
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kalendář akcí 2023

22.05.2021 00:00

akt. 23.12.2022

Únor

18.2. So 20:00

Ples SH ČMS Staré Město

Březen

18.3. So 9:00

Bojkovice Odborky MH

25.3. So 9:00

Traplice Uzlovačka

Duben

29.4. So 13:00

Ostrožská Lhota VC MH + 100m

30.4. Ne 11:00

Kunovice VC OSH

Květen

6.5. So 13:00

Bojkovice VC MH

7.5. Ne 10:00

St. Hrozenkov TFA MH

13.5. So 8:00

Okresní kolo hry Plamen

19.5. Pá 15:00

Okresní kolo Dorostu

20.5. So 13:00

Šumice+ dvojboj

21.5. Ne 14:00

Jarošov VC OSH + dor

27.5. So 13:00

Míkovice (Podolí) VC MH + dvoj

28.5. Ne 8:00

Soustředění postupujících ONV

Červen

3.6. So 13:00

Salaš VC MH

4.6. Ne

Okresní kolo v PS + VC OSH

10.6. So

Krajské kolo hry Plamen(KM)

11.6. Ne

Krajské kolo Dorostu(KM)

17.6. So 13:00

Nezdenice VC MH

18.6. Ne 13:00

Uh. Hradiště VC MH

25.6. Ne 14:00

Tučapy VC OSH + dor+ 35

Červenec

1.7. So 15:00

Mistřice VC OSH

2.7. Ne 15:00

Částkov VC OSH

8.7. Ne 14:00

Hradčovice VC OSH+dor+ZLPS

15.7. So 15:00

Vésky VC OSH+35let

15.7. So

Salaš TFA

29.7. So 15:00

Kněžpole VC OSH+dor+35

 

Srpen

13.8. Ne 15:00

Staré Město VC OSH

18.8. Pá

Okres 60m překážek ONV

19.8. So 15:00

Salaš VC OSH

Září

1.9. Pá 20:00

Záhorovice noční

2/3.9.

Kraj 60m překážek

??????

Pochod Slováckým krajem

16.9. So 10:00

Pohár ředitele HZS ZLK

17.9. Ne

O zlatý pohár hejtmana ZLK

24.9. Ne

Slovácký džbánek Mistřice

 

Říjen

14.10. So 8:00

Míkovice (Podolí) ZHVB

28.10. So

Kraj ZHVB

Listopad

4-5.11.

Školení vedoucích MH